Program Adı: Network Administration
Sterling College Unvanı: Diploma
Red Deer College Unvanı: Mesleki Diploma
Süresi: 2 Yıl

Başlangıç ​​Tarihi: Güz, Kış
Yer: Vancouver, BC ve Lethbridge, AB

*Program, Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTİB) kayıt memuru tarafından teslimi için onaylanmıştır.

Çift Kimlik Programı

  • Bu programı tamamlayan öğrencilere Sterling College’dan bir Diploma ve Red Deer College’dan bir Meslek Diploması verilecektir.
  • Alberta’daki bir devlet koleji olan Red Deer College’dan diploma alan öğrenciler, Lisansüstü Çalışma İzni Programına (PGWPP) hak kazanabilirler.

Kendinizi ağ yönetimi alanında bir kariyere hazırlayın ve mevcut pozisyonunuzu ilerletin. Ağ Yönetimindeki BT becerileri ve hizmetleri tüm sektörlerde artmaktadır. Finanstan sağlığa. Bir BT yeterliliği, seçeneklerinizi çeşitlendirecek ve herhangi bir sektörde hayalinizdeki kariyeri elde etmek için beceri setlerinizi dönüştürecektir! Diploma Ağı Yönetimi programının amacı, öğrencilere bilgisayar ağları alanında giriş seviyesi istihdam için gerekli bilgi ve becerileri kazanma fırsatı sağlamaktır. Program size, uygun nitelikli bilgi teknolojisi (BT) çalışanları için endüstri ihtiyaçlarını karşılayan BT ağlarında bir nitelik kazanma fırsatı sağlayacaktır. BT dünyasının bir üyesi olun ve talep gören olun!

Programı başarıyla tamamlayan mezunlar, BT Teknisyeni, Ağ Yöneticisi, Ağ Mühendisi, Ağ Desteği ve daha pek çok kariyere girmek için konumlanacak!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!