Program Adı: Sağlık Hizmetleri Uygulaması ve Yönetimi
Sterling College Unvanı: Lisansüstü Sertifikası
Red Deer College Unvanı: Mesleki Diploma
Program Süresi: 2 yıl

Başlangıç ​​Tarihi: Güz, Kış, Yaz
Yer: Vancouver, BC ve Lethbridge, AB

Çift Kimlik Programı

  • Bu programı tamamlayan öğrencilere Sterling College’dan Lisansüstü Sertifika ve Red Deer College’dan Mesleki Diploma verilecektir.

Sağlık Hizmetleri Uygulaması ve Yönetiminde Lisansüstü Sertifika, Uluslararası Eğitimli Hemşireleri önceki eğitimlerini entegre etmeye ve dinamik Kanada sağlık ortamında yönetim veya liderlik rollerini üstlenmeye hazırlayan kredisiz bir programdır.

Bu kapsamlı ve uygulamalı iki yıllık programda, öğrenciler Kanada bağlamında teorik hemşirelik bilgilerini ve klinik hemşirelik becerilerini geliştireceklerdir. Program, sağlık kuruluşlarında yönetmek ve liderlik etmek isteyen öğrencileri desteklemek için yönetim ve organizasyon bilgisinden yararlanır. Temel işletme ve yönetim kavramları, hem kamu hem de özel sağlık kuruluşlarının karşılaştığı zorluklara uygulanır.

Teorik bilgi çoktan seçmeli sınavlar, vaka çalışmaları ve yazılı ödevler yoluyla değerlendirilecektir. Pratik beceriler, öğrenci gösterimi yoluyla değerlendirilecektir. Program boyunca profesyonel davranış beklenir. Tamamlama Koşulları: Tüm program derslerinin ve kursa özel değerlendirmelerin başarıyla tamamlanması.