Sterling College, öğrencilerin talep gören kariyerler için gerekli kimlik bilgilerini kazanabilecekleri olumlu ve ilgi çekici bir öğrenme ortamı yaratmaya kendini adamıştır. Sektörün ihtiyaçlarını aşan eğitimler vermeye kendimizi adadık.

Üç Red Deer College programı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu programlar, hem Red Deer College hem de Sterling’den ikili ödül sunma avantajına sahiptir. Yazılım Geliştirme veya Ağ Yönetimi programlarını tamamladıktan sonra Sterling College’dan bir diploma ve Red Deer College’dan mesleki bir diploma alın. Sterling College’dan yüksek lisans sertifikası ve Red Deer College’dan mesleki diploma almak için Health Care Practice programına katılın.

Programlar

SAĞLIK HİZMETLERİ UYGULAMASI VE YÖNETİMİ

Sağlık Hizmetleri Uygulaması ve Yönetimi programı, Uluslararası Eğitimli Hemşireleri önceki eğitimlerini entegre etmeye ve dinamik Kanada sağlık ortamında yönetim veya liderlik rollerini üstlenmeye hazırlar. Bu kapsamlı ve uygulamalı iki yıllık programda, öğrenciler Kanada bağlamında teorik hemşirelik bilgilerini ve klinik hemşirelik becerilerini geliştireceklerdir. Program, sağlık kuruluşlarında yönetmek ve liderlik etmek isteyen öğrencileri desteklemek için yönetim ve organizasyon bilgisinden yararlanır.

AĞ YÖNETİMİ

Kendinizi ağ yönetimi alanında yeni bir kariyere hazırlayın veya mevcut pozisyonunuzu ilerletin. Ağ yönetimindeki BT becerileri ve hizmetleri, finanstan sağlık hizmetlerine kadar tüm sektörlerde artmaktadır. Bir BT yeterliliği, seçeneklerinizi çeşitlendirecek ve herhangi bir sektörde hayalinizdeki kariyeri elde etmenize yardımcı olmak için beceri setinizi dönüştürecektir! Ağ Yönetimi programının amacı, öğrencilerin bilgisayar ağları alanında giriş seviyesi istihdam için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olmaktır. Program size, uygun nitelikli bilgi teknolojisi (BT) çalışanları için endüstri ihtiyaçlarını karşılayan BT ağlarında bir nitelik kazanma fırsatı sağlayacaktır. BT dünyasının bir üyesi olun ve talep gören olun!

YAZILIM GELİŞTİRME

Bu programın amacı, öğrencilere endüstri ihtiyaçlarını karşılayan yazılım geliştirme konusunda teknik becerilere sahip bir diploma kazanma fırsatı sağlamaktır. Program, öğrencileri bir dizi kurumsal bağlamda giriş seviyesi geliştirici veya testçi rollerinde çalışmaya veya daha fazla çalışmaya devam etmeye hazırlayacaktır. Program, genel Uygulama Geliştirme, Web Geliştirme, Oyun Geliştirme ve Mobil Uygulama Geliştirme gibi bir veya daha fazla uygulama alanına odaklanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Yazılım Geliştirme Diplomasını başarıyla tamamlayan mezunlar, Bilgisayar Programcıları, Web Geliştiricileri, Yazılım Testçisi, Mobil Uygulama Geliştiricisi ve daha pek çok kariyere girmek için konumlandırılacaklar!

Neden Sterling College

ENDÜSTRİ UZMANLARI

Tüm personelimiz kapsamlı endüstri deneyimine sahiptir.

TANINAN PROGRAMLAR

Endüstri Profesyonelleri tarafından tasarlanan ve endüstri tarafından tanınan En Yeni Programlar.

KARŞILAMA ATMOSFERİ

En iyi eğitimin, hoş karşılandığınızı hissettiğinizde elde edildiğine inanıyoruz.

MEZUN BAŞARISI

Mezunlarımız sektörde harika işler buluyor

EĞİTİM

Sektörün ihtiyaçlarını aşan eğitimler vermeye kendimizi adadık. Programlarımız yenilikçi ve ilgi çekici olup size mümkün olan en kapsamlı ve ilgili eğitimi sunar.

YER

Vancouver ve Lethbridge şehir merkezindeki kampüsler ile eğitimi erişilebilir hale getiriyoruz.

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!